Seniorzy: K.S. Sparta Miejska Górka - Promień Krzywiń
W minioną sobotę nasza drużyna rozgrywała mecz na własnym stadionie i standardowo doznała wysokiej porażki z drużyną Promień Krzywiń w stosunku 1:4.
Oto niektóre sytuacje meczowe:
3 minuta - rzut karny obronił Kacper Tomkiewicz
4 minuta - Rzut wolny wykonuje Mariusz Niedźwiedź, obrońca wybija piłkę
12 minuta - 0:1
13 minuta - Mariusz Niedźwiedź strzela, bramkarz wybija na rzut rożny, którego wykonawcą jest Mariusz Niedźwiedź, który zagrywa krótko do Przemysława Przewoźnego, wrzutka, nieudana próba zamknięcia akcji
23 minuta - Albert Szafrański podaje do bramkarz drużyny przeciwnej
45 minuta - 1:1 - bramkę z rzutu wolnego zdobył Mariusz Niedźwiedź
48 minuta - Rzut rożny wykonuje Mariusz Niedźwiedź, piłka leci obok bramki
62 minuta - 1:2
84 minuta - 1:3
85 minuta - 1:4
K.S. Sparta Miejska Górka 1:4 Promień Krzywiń
Skład:
Tomkiewicz Kacper, Siecla Robert (86 - Malcherek Krzysztof), Krzyżosiak Kacper (80 - Kowalski Bartosz), Skrzypczak Nikodem (86 - Poślednik Jan), Nogała Eryk, Subera Kacper (69 - Duszak Mikołaj), Przewoźny Przemysław, Szydłowski Dawid (80 - Walkowiak Jakub), Niedźwiedź Mariusz, Wierzyk Krystian, Szafrański Albert
Rezerwa:
Malcherek Krzysztof, Walkowiak Jakub, Zieliński Damian, Poślednik Jan, Duszak Mikołaj, Kowalski Bartosz, Krajka Roman
Oto pozostałe wyniki meczowe XXI kolejki ligowej:
Kolejka 21 - 20-21 kwietnia |
MTS Pawłowice | 1-1 | GKS Jaraczewo | 20 kwietnia, 16:00 |
Rydzyniak Rydzyna | 0-3 | Ruch Bojanowo | 21 kwietnia, 15:00 |
Sokół Kaszczor | 4-1 | Sokół Chwałkowo | 21 kwietnia, 13:00 |
Helios Bucz | 1-2 | Zawisza Dolsk | 21 kwietnia, 12:00 |
Sarnowianka Sarnowa (Rawicz) | 0-4 | Orla Jutrosin | 21 kwietnia, 17:00 |
Sparta Miejska Górka | 1-4 | Promień Krzywiń | 20 kwietnia, 16:00 |
Korona Wilkowice | 1-2 | Brenewia Wijewo | 21 kwietnia, 11:00 |
Wisła Borek Wielkopolski | 3-1 | Awdaniec Pakosław | 20 kwietnia, 16:00 |
Tak przedstawia się aktualna tabela ligowa:
Red Box Klasa okręgowa 2023/2024, grupa: wielkopolska IV | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | GKS Jaraczewo | 21 | 49 | 15 | 4 | 2 | 59-21 | 7 | 3 | 1 | 28-14 | 8 | 1 | 1 | 31-7 | ||||||
2. | Wisła Borek Wielkopolski | 21 | 47 | 15 | 2 | 4 | 59-21 | 6 | 1 | 1 | 31-6 | 9 | 1 | 3 | 28-15 | ||||||
3. | Zawisza Dolsk | 21 | 45 | 14 | 3 | 4 | 48-33 | 7 | 1 | 2 | 22-12 | 7 | 2 | 2 | 26-21 | ||||||
4. | Promień Krzywiń | 21 | 41 | 12 | 5 | 4 | 42-24 | 7 | 2 | 1 | 23-12 | 5 | 3 | 3 | 19-12 | ||||||
5. | Orla Jutrosin | 21 | 39 | 12 | 3 | 6 | 52-29 | 7 | 1 | 2 | 31-12 | 5 | 2 | 4 | 21-17 | ||||||
6. | Korona Wilkowice | 21 | 36 | 10 | 6 | 5 | 49-29 | 7 | 2 | 3 | 33-13 | 3 | 4 | 2 | 16-16 | ||||||
7. | Ruch Bojanowo | 21 | 30 | 8 | 6 | 7 | 37-32 | 6 | 1 | 3 | 23-14 | 2 | 5 | 4 | 14-18 | ||||||
8. | MTS Pawłowice | 20 | 28 | 7 | 7 | 6 | 39-30 | 4 | 4 | 2 | 18-9 | 3 | 3 | 4 | 21-21 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4-4 |
9. | Helios Bucz | 20 | 28 | 8 | 4 | 8 | 39-45 | 5 | 2 | 3 | 18-18 | 3 | 2 | 5 | 21-27 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4-4 |
10. | Brenewia Wijewo | 21 | 27 | 8 | 3 | 10 | 42-41 | 3 | 2 | 5 | 25-19 | 5 | 1 | 5 | 17-22 | ||||||
11. | Sokół Kaszczor | 21 | 24 | 7 | 3 | 11 | 46-57 | 5 | 3 | 4 | 29-28 | 2 | 0 | 7 | 17-29 | ||||||
12. | Rydzyniak Rydzyna | 21 | 23 | 7 | 2 | 12 | 38-43 | 5 | 0 | 6 | 25-21 | 2 | 2 | 6 | 13-22 | ||||||
13. | Sarnowianka Sarnowa (Rawicz) | 21 | 20 | 6 | 2 | 13 | 28-54 | 6 | 0 | 6 | 19-23 | 0 | 2 | 7 | 9-31 | ||||||
14. | Sparta Miejska Górka | 21 | 12 | 3 | 3 | 15 | 18-53 | 1 | 3 | 7 | 9-28 | 2 | 0 | 8 | 9-25 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3-0 |
15. | Awdaniec Pakosław | 21 | 12 | 3 | 3 | 15 | 24-60 | 1 | 2 | 7 | 11-31 | 2 | 1 | 8 | 13-29 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0-3 |
16. | Sokół Chwałkowo | 21 | 10 | 2 | 4 | 15 | 22-70 | 1 | 3 | 6 | 12-25 | 1 | 1 | 9 | 10-45 |
Komentarze